S.S.S

Alstaş Lojistik

Alstaş Lojistik Türkiye-Avrupa, Asya , Uzak doğu ve Amerika ülkelerine ithalat /ihracatta komple , parsiyel ,gabari dışı , frigo ,adrli taşıma , karayolu, hava yolu, deniz yolu , minivan-lorry van express, multımodal ve ıntermodal taşımacılık hizmeti veren, Transit ticaret taşımaları yapan ayrıca proje ,fuar, geri dönüşüm lojistik süreçlerini organize eden , yurtiçi ve yurtdışı iç taşımalar ile geniş acente ağıyla servis veren , gümrüklü gümrüksüz depolama hizmetleri ile müşterilerinin isteğine en uygun planlamayı koordine edip en doğru taşıma modülü ile planlamalarını yapan bir şirketiz.

Kapıdan kapıya servis seçenekleri ile taşıma imkanı sunuyoruz. Planlamalarımız tercihe göre kara güzergahlı , RoRo, Tren servisleri ile de konsolide edilebilmekte.

Karayolunda Express, ultra Express , speedy Express imkanlarımız mevcut. Kara güzergahı kullanılarak + çift şoför ile terminlerimizi standart sürelerin daha gerisine çekmekteyiz.

Evet, minivanlarımızda 15/17 /20 m3 1300 kg ve 6 / 7 ve 10 Euro Palet yük kapasitesi ile Türkiye-Avrupa ülkeleri arasında Express Taşımacılık hizmeti veriyoruz. Tenteli- kapalı kasa seçenekleri mevcut olup ayrıca Lorry araçlarımız ,kamyonet , kamyon taşımalarımız ile 5-15 ton arası 22-45 m3 arası taşıma imkanlarımız da mevcuttur.

Tarafınıza uzman ekibimizce bildirilen günlük konum bilgisi olacaktır. Ayrıca sizlere sunacağımız kullanıcı adı ve şifremiz ile de online veri tabanımızda konum takibi yapabilirsiniz.