Arşivler: Services

Proje Taşımacılığı

Minivan taşımacılık, küçük yüklerin taşınmasında kullanılan pratik ve ekonomik bir lojistik çözümüdür. Bu makalede minival taşımacılığın ne olduğu, avantajları ve kullanım alanları ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, yüklerin farklı müşterilere ait olduğu durumlarda aynı taşıma aracıyla taşınan bir lojistik çözümüdür. Bu makalede parsiyel taşımacılığın ne olduğunu, avantajlarını ve nasıl işlediğini öğreneceksiniz.

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık, tek bir müşteriye ait yükün bir araca yüklenerek taşınması işlemine verilen isimdir. Bu yöntemde yükün aracı tam olarak doldurması önem arz etmektedir. Bütün taşıma konteyner ile taşınabildiği gibi açık araçlar ile de taşınabilmesi mümkündür. Yoğun bir şekilde kullanılan bu taşımacılık türü, müşteriye birçok kolaylık sağlamaktadır. Komple taşımacılık ile ağır tonajlı ve hacimli yüklerin taşıması da […]

Express Taşımacılık

Express taşımacılık, acil ve hızlı gönderilerin taşındığı, zaman kısıtlaması olan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir lojistik hizmetidir. Bu makalede express taşımacılığın ne olduğu, avantajları ve işleyişi ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık, özellikle sıcaklık kontrolü gerektiren ürünlerin taşınmasında kullanılan soğutuculu taşımacılık yöntemidir. Bu makalede frigo taşımacılığın ne olduğu, önemi ve kullanım alanları ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.

İntermodal Taşımacılık

Intermodal Taşımacılık, taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir. Türkiye’nin ilk intermodal taşımacılık şirketi olarak, müşterilerimize maliyetlerini azaltarak en ekonomik ve en çevreci çözümü optimum transit süreler içerisinde sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz en temel kombinasyonlar aşağıdaki gibidir;   Karayolu + RO-RO + Demiryolu Karayolu + Demiryolu Yükün nihai varış noktası, […]

Minivan Taşımacılık

Minivan taşımacılık, küçük yüklerin taşınmasında kullanılan pratik ve ekonomik bir lojistik çözümüdür. Bu makalede minival taşımacılığın ne olduğu, avantajları ve kullanım alanları ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.